Priestory

Areál usadlosti sa rozprestiera v tichom údolí obklopenom lesmi a lúkami. To vytvára dostatok priestoru pre široké spektrum aktivít a zároveň zaručuje tiché prostredie, kde si môžete oddýchnuť od ruchu civilizácie. Súčasťou areálu je štýlové humno, ktoré si môžete prenajať na relax, ako aj na spoločenské akcie pre väčší počet ľudí.

Humno prenajímame iba na rodinné akcie, školenia či teambuilding. Na rozlúčku so slobodou, oslavu 18tky, 30tky a podobne pohľadajte iné priestory. V usadlosti bývame aj my, domáci, a chováme tu kopec zvieratiek, ktorým sa takéto akcie taktiež nepáčia. Uprednostňujeme preto partie, ktoré sa bavia v medziach slušnosti. Ak patríte k takejto skupine ľudí, radi Vás u nás privítame 🙂

Prenájom priestorov si prosíme vopred dohodnite na tel. čísle 0907 285 246 alebo cez mail vladske@vladske.sk 

Štýlové humno

Súčasťou areálu je tiež štýlové humno určené na rodinné oslavy, posedenia, školenia či jednoducho relax. Drevená budova má svoje nezameniteľné čaro, ktoré vytvára samo o sebe príjemnú atmosféru. Tá je naviac umocnená lesom naokolo.

Dvojpodlažná budova má na prízemí kapacitu 30 ľudí na sedenie, s možnosťou posedenia vonku. Humno je vybavené kompletným zariadením pre stolovanie. V prípade vášho záujmu je v cene prenájmu zapožičanie kotliny na guláš, grilu či palíc na opekanie. Taktiež vám vieme za príplatok požičať pípu. Podľa vášho priania vieme zabezpečiť taktiež catering.

Na poschodí humna je 6 pohoviek, z ktorých sa jednoduchým rozložením stanú dvojlôžka. V otvorenom priestore sa tu pohodlne vyspí 12 ľudí. V Humne je tečúca teplá voda, nie je tu však sprcha ani splachovacie WC. Neďaleko sú 2 latríny, udržiavané v čistote.

Humno bez spacej časti prenajímame za 150€/deň (od 12:00 do 10:00 nasledujúceho dňa). V prípade, že máte záujem aj o spaciu časť je cena za celý objekt spolu 200€/deň. V prípade viacdňového pobytu je cena za druhú a ďalšie noci 150€/deň za celý objekt. Príchod možný od 12:00, odchod do 10:00. Platí sa záloha 100€. 

Humno prenajímame iba na rodinné akcie, školenia či teambuilding. Na rozlúčku so slobodou, oslavu 18tky, 30tky a podobne pohľadajte iné priestory. V areáli bývame, tak si skontrolujeme či ide práve o takúto akciu, tak aby ste na poslednú chvíľu nemuseli hľadať niečo iné 🙂