Priestory

Areál usadlosti sa rozprestiera v tichom údolí obklopenom lesmi a lúkami. To vytvára dostatok priestoru pre široké spektrum aktivít a zároveň zaručuje tiché prostredie, kde si môžete oddýchnuť od ruchu civilizácie. Súčasťou areálu je štýlové humno, ktoré si môžete prenajať na relax, ako aj na spoločenské akcie pre väčší počet ľudí.

Priestory prenajímame iba na rodinné akcie, školenia či teambuilding. Na rozlúčku so slobodou, oslavu 18tky, 30tky a podobne pohľadajte iné priestory. V usadlosti bývame aj my, domáci, a chováme tu veľa zvieratiek, ktorým sa takéto akcie taktiež nepáčia. Uprednostňujeme preto partie, ktoré sa bavia v medziach slušnosti. Ak patríte k takejto skupine ľudí, radi Vás u nás privítame 🙂

Prenájom priestorov si prosíme vopred dohodnite na tel. čísle 0907 285 246 alebo cez mail vladske@vladske.sk 

Štýlové humno

Súčasťou areálu je tiež štýlové humno určené na rodinné oslavy, posedenia, školenia či jednoducho relax. Drevená budova má svoje nezameniteľné čaro, ktoré vytvára samo o sebe príjemnú atmosféru. Tá je naviac umocnená lesom naokolo.

Dvojpodlažná budova má na prízemí kapacitu 30 ľudí na sedenie, s možnosťou posedenia vonku. Humno je vybavené kompletným zariadením pre stolovanie. V prípade vášho záujmu je v cene prenájmu zapožičanie kotliny na guláš, grilu či palíc na opekanie. Taktiež vám vieme za príplatok požičať pípu. Podľa vášho priania vieme zabezpečiť taktiež catering.

Na poschodí humna je 6 pohoviek, z ktorých sa jednoduchým rozložením stanú dvojlôžka. V otvorenom priestore sa tu pohodlne vyspí 12 ľudí. V Humne je tečúca teplá voda, nie je tu však sprcha ani splachovacie WC. Neďaleko sú 2 latríny, udržiavané v čistote.

  • Humno prenajímame za 150€/deň (od 8:00 do 21:00)
  • Ak máte záujem sa baviť dlhšie, ako do 21:00, prípadne prenocovať až do rána, cena za celý objekt je 200€. V prípade viacdňového pobytu cenu dohodneme individuálne.
  • Príchod možný od 8:00, odchod do 11:00 nasledujúceho dňa. V prípade odchodu po 11:00 účtujeme 10€ za každú začatú hodinu.
  • Platba v hotovosti pri príchode, plus sa platí vratná záloha 100€ 
  • Priestory od Vás preberieme  osobne pri Vašom odchode (buď do 21:00 alebo až ráno do 11:00)
  • Priestory spolu s humnom odovzdávate v stave, v akom ste ich od nás prebrali 

Humno prenajímame iba na rodinné akcie, školenia či teambuilding. Na rozlúčku so slobodou, oslavu 18tky, 30tky a podobne pohľadajte iné priestory. V areáli bývame, tak si skontrolujeme či ide práve o takúto akciu, tak aby ste na poslednú chvíľu nemuseli hľadať niečo iné 🙂